GAC Governors America Corp ATB T4 ATB85T4F-CSA 85mm Integrated Actuator/Throttle Body 12v
-2%Sale!
ATB85T4F-CSA 85mm Integrated Actuator/Throttle Body
  • 24 V DC
  • 85 mm
  • CSA-Approved
  • Position Feedback Sensor
  • Sealed to 1.5 bar
  • Mating connector optional
SKU: ATB85T4F-CSA-12 Category: Tags: , ,
Description
  • 24 V DC
  • 85 mm
  • CSA-Approved
  • Position Feedback Sensor
  • Sealed to 1.5 bar