GAC Governors America Corp ATB T4 ATB85T4N-CSA 85 mm Integrated Actuator/Throttle Body 24v
-2%Sale!
ATB85T4N-CSA  85 mm Integrated Actuator/Throttle Body
  • 24 V DC
  • 85 mm
  • Sealed to 1.5 bar
  • Mating connector optional
SKU: ATB85T4N-CSA-24 Category: Tags: , ,
Description
  • 24 V DC
  • 85 mm
  • Sealed to 1.5 bar