GAC Governors America Corp ATB T1 CSA Series ATB25T1N-CSA 25 mm Integrated Actuator/Throttle Body 24v
-2%Sale!
GAC ATB T1 CSA Series – Actuator Throttle Body – 25 to 35mm / Amphenol Connector without Mating Connector. Sealed to 1.5 Bar / Feedback Sensor Mating Connector Part Number EC1523
ATB25T1N-CSA 25 mm Integrated Actuator/Throttle Body
  • 12/24 V DC
  • 25 mm
  • Sealed to 1.5 bar
  • Mating connector optional
SKU: ATB25T1N-CSA-24 Category: Tags: , ,
Description
  • 12/24 V DC
  • 25 mm
  • Sealed to 1.5 bar