GAC Governors America Corp ATB T2 CSA Series ATB40T2N-CSA 40mm Integrated Actuator/Throttle Body 12v
-2%Sale!
ATB T2 CSA Series – Actuator Throttle Body – 40 to 55mm / Amphenol Connector without Mating Connector. Sealed to 1.5 Bar / Feedback Sensor Mating Connector Part Number EC1515
ATB40T2N-CSA  40mm Integrated Actuator/Throttle Body
  • 12/24 V DC
  • 40 mm
  • Sealed to 1.5 bar
  • Mating connector optional
SKU: ATB40T2N-CSA-12 Category: Tags: , ,
Description
  • 12/24 V DC
  • 40 mm
  • Sealed to 1.5 bar